WeCreativez WhatsApp Support
Bodrum Bilişim Ekibi Online
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bodrum Web Tasarım

Bodrum Bilişim Web Tasarım Hizmetleri

Bodrum Web Tasarım; Tanıtım hizmetlerimizin interaktif platformdaki yansıması olarak adlandırabileceğimiz web tasarım, hedefi tüm dünyadaki internet kullanıcıları olan , farklı, estetik, amaca hizmet eden interaktif tanıtım aracıdır.

Kurumsal ve kişisel kimliklerinizi en büyük kitlelere ulaştırmayı sağlayan en basit ve en hızlı şekli kesinlikle Web Sitelerinizdir…
Sizleri WEB dünyasında en iyi şekilde tanıtmak ve kazancınızı arttırmak için Profesyonel ekibimiz özenle çalışmaktadır.
Özellikle firmalara elektronik ortamda tanıtım ve sunum olanakları sağlamak amacıyla görsel tasarımlar ile interaktif özellikleri birlikte sunmayı hedefleyen tasarımlar oluşturmak firmamızın temel hizmetlerindendir.

Sadece bir web sitesi sahibi olmayı değil, iyi bir web sitesi sahibi olmayı hedeflemenizi öneririz. Web sitenizden bir beklentiniz varsa (ki olmalı), mutlaka ve öncelikle bir web stratejiniz olmalı.

İster faaliyet alanınız ya da firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı, ister sonuç odaklı basit ama işlevsel tasarım olsun, Bodrum Bilişim Web Hizmetleri kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtan ve ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılayan, kullanımı kolay, ziyaretçi ve google dostu siteleri hayata geçiriyor.

Elektronik Mağaza Uygulamaları (B2C), Elektronik Mağaza Uygulamaları (B2B), E-İnsan Kaynak Uygulamaları, E-Firma Yönetimi Uygulamaları (Genel Kurul Toplantıları, Karlılık/Maliyet Beklentileri, vb…), Şubeler Arası Güvenli Bilgi Paylaşım Uygulamaları, Şifreli veya açık Güvenli İç Yazışma Platformları, E-Belge Uygulamaları, E-Müşteri İlişkileri Yönetimi Uygulamaları, Toplu Mailing Platformları…

Her türlü firma faaliyetinin E-İş kapsamına alınması, internet ortamında oluşturulucak her türlü e-projenin yürütülmesi, proje gelişimi sırasın karşılabilecek sorunların tahmini ve alınması gereken önlemler ve daha bir çok konuda firmamız, e-iş danışmanlığı vermektedir.

Web Tasarım Hakkında Genel Bilgi;
Günümüzde hizmet alan birçok kişi veya kuruluşlar, öncelikli olarak bilgi almak için web sitelerini ziyaret ederler. İyi bilgi ve buna bağlı olarak sunulan ürün ve/veya hizmetlere ulaştıkları web sitelerinden de ihtiyaç duydukları hizmeti alırlar. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumda internet üzerinden hizmet sağlamanın önemi oldukça büyüktür. Hizmet sağlamak için ise web sitesi üzerinden uzak pazarlara erişim hem zaman hem de maliyet açısından oldukça uygundur.
Gelecek 10 yıl içerisindeki ticari değişimden hak edilen payın alınması için şu andan itibaren sanal dünyanın yeni “ekonomik düzeni”nin anlaşılması zorunludur.

“İyi bir web tasarım her zaman iyi hizmet demek değildir. O yüzden “Sizi en iyi anlatacak web tasarım” iyi hizmet demektir.”

İyi bir Web Sitesinde Olması Gerekenler;

• Her tarayıcı da doğru görüntülenmeli. ( ie , firefox, opera, chrome )
• Web siteniz hızlı açılabilmeli.
• İçerikler Kolay okunabilmeli.
• Orjinal bir içeriğe sahip olmalı ve güvenilir görünmeli.
• Siteniz tutarlı görünmelidir.
• Web siteniz interaktif olmalıdır.
• Dil tercihi doğru belirtilmelidir.
• Hedef kitlesine yönelik hazırlanmalıdır.
• Arama motorları acısından gerekli SEO düzenlemeleri yapılmış olmalıdır.
• Gerekli zamanlarda düzenlenerek güncel tutulmalıdır.

Eğer Sizde “Ben, bu hizmeti istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz..”Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya bir firmanın ve müşterilerinin çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan sistemdir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür.

Teknoloji, sosyal iletişim, kelimeler, görseller, ses dosyaları yöntemi ile sağlandığı bir yapıya sahiptir. İnsanlar hikâyelerini ve tecrübelerini bu bağlamda paylaştığı bir çerçeveye de sahiptir. Üstelik sadece kişiler değil, kurumlar, işletmeler, firmalar’da kendi tanıtımlarını sosyal medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşma imkanı bulurlar. Tabi ki bu teknolojik iletişim aracının çeşitli versiyonları bulunmaktadır. Farklı platformlar üzerinden sağlanan sosyal medya etkileşim oranı oldukça artmış durumdadır. Bu durumda en önemli kriter kendinizi gerçek anlamda doğru ifade edebilmek ve ilgili hedef kitlesine ulaşmayı başarabilmektir. Bunun için de sosyal medya hesaplarınızın güncelliği, içeriği ve kullanımı doğru yönetilmesi gerekir ve bunu da doğru kişilerin yönetmesi gerekir. Biz Zap Tasarım olarak sosyal medya hesap yönetimi (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Youtube vb.), sosyal medya danışmanlığı, sosyal medya reklamları yönetimi alanlarında sizlerin yanınızda oluyoruz.

Matterport 3D Mekan

Artık hayatın bir gerçeği olan sanal gerçekliği, Matterport’un son çıkardığı ürün olan, PRO2 3D kamera (MC250) ile sunuyoruz. PRO2 3D kamera önceki modele göre daha keskin ve kaliteli görüntü alınmasını, daha uzun mesafelerin daha net görüntülenmesini sağlıyor. Kaliteyi bir adım öne çıkartıyor ve sanal gerçeklik deneyiminin geliştiriyor.